Danas, 21. juna, na bazenima u opštini Ugljevik, utopio se devetnaestogodišnji M.S.
Ovu informaciju potvrdili su iz Okružnog javnog tužilaštva Bijeljina.
Prema prvim saznanjima, mjere reanimacije su odmah preduzete nakon što je mladić izvučen iz vode.
Smrt konstatovana od strane ljekara
Nakon toga, prevezen je u Dom zdravlja Ugljevik, gdje je dežurni ljekar potvrdio smrt.
Pod nadzorom dežurnog tužioca, preduzimaju se mjere i radnje s ciljem utvrđivanja svih okolnosti ovog tragičnog incidenta, kao i tačnog uzroka smrti.
Policijska stanica Ugljevik obavijestila je tužilaštvo o utapanju koje se dogodilo u 13 sati, a dežurni tužilac je izašao na lice mjesta kako bi rukovodio uviđajem.